tripadvisor Instagram
Chambres d'hôtes Provence France Bed and breakfast Provence France Gästezimmer Provence Frankreich Camere d'Ospiti in Provenza Habitación de huésped en  Provenza Francia Gastenverblijven Verhuur Provence Маленький отель в Провансе Cama e Pequeno-almoço Provença プロヴァンスのベッド&ブレックファースト Provence bölgesindeki Sizin Oda ve kahvalti Bed and breakfast
Château Talaud

Provence bölgesindeki Sizin Oda ve kahvaltı

Chateau Talaud
 
 
SPECIAL OFFER FOR MARCH 2019
 
FOR ALL 5 ROOMS IN THE CHATEAU, 2nd night at -/- 50 %
 
INCLUDING BREAKFAST BUFFET, WIFI, PARKING AND VAT
( water, coffee/tea facilities complimentary )
  
 ( all special offers are applicable for direct bookings only  ... )
 
WE ARE LOOKING FORWARD TO WELCOMING YOU TO CHATEAU TALAUD,
CONNY AND HEIN DEITERS-KOMMER
 

Château Talaud’a hoş geldiniz, taşradaki (Provence) ‘evden uzak eviniz’

Cony ve Hein Deiters, güneşli taşranın (Provence) kalbinde bulunan 18’inci asır şatolarında size hoş geldiniz demekten büyük memnuniyet duyacaklar. Avignon ve Aix-en-Provence gibi kültür şehirleri ve Mont Ventoux, Côte de Rhône’nin bağları ve Gordes, Ménerbes, I’Isle-sur-Sorgue ve Saint Rémy de Provence gibi güzel ortamlı taşra şehirlerinin hepsi çok yakın mesafededir.

Taşranın bir günlük keşfinden sonra Château Talaud’un huzur ve mekanından zevk alabilirsiniz. Bu içten butik Bed & Breakfast tesisi, size şatoda 3 büyük oda ve 2 suit tercihini ve şato bahçesinde 3 self-catering olanağı sunuyor. İç mimarı 18’inci asrın ihtişamını soluyor ama tüm olanaklar (ücretsiz wifi ve tv/dvd/uydu dahil) modern ve bu zamanın olanaklarıdır. Elbette ki tam huzura kavuşabileceğiniz ve evin şarabından bir kadehle içebileceğiniz bağlar ve şahane bahçesi ile çevrelenmiş harika bir yüzme havuzu var. Château Talaud, kendisine ait olan 15 hektarlık bağda güzel kırmızı ve roze şaraplar (Côte du Ventoux) üretiyor.

Günlük iyi hazırlanmış geniş kahvaltı büfesi yanı sıra haftanın çeşitli akşamlarında Michelin şef aşçısı Sylvain tarafından evde yapılmış (homecooked) akşam yemeğini zevkle yiyebilirsiniz. Conny ve Hein aslen Hollandalıdırlar ama hayatlarının en büyük bölümünü Hollanda dışında geçirdiler. 1996 yılında Provence’ye yerleşirlerken en büyük arzuları bu büyüleyici şatoyu misafirlerinin kendilerini evlerinde hissedebilecekleri huzurlu bir yer yapmaktı. Uluslararası geçmişleri, Provence hakkındaki geniş bilgileri ve sıcak misafirperverlikleri Château Talaud’teki kalışınızı unutulmaz bir tecrübe yapacak.

Daha geniş bilgi ya da hemen rezervasyon yapmak istiyor musunuz?
Fiyatlarımız ve online rezervasyon için buraya basınız.
Elbette bize telefon edebilirsiniz, faks ya da e-posta gönderebilirsiniz.
Hollandaca, Fransızca, İngilizce ve Almanca biliyoruz.

Boutique hotel reviews

© Chateau Talaud in Provence - site "Full responsive Design" webmaster - photography Peter Kooijman, www.peterkooijman.nl